پشتیبانی : 62 87 25 33 - 021

قوانین خرید از ممتاز میوه

10 / 10
از 1 کاربر

بنام خدا

با سلام و احترام

 مشتری محترم در ذیل قوانین و شرایط خرید از "ممتاز میوه" ذکر شده است. اطلاع شما از این موارد در خرید شما و خدمات رسانی ما سهولت ایجاد میکند. لذا از اینکه با صرف وقت آنها را با دقت مطالعه می فرمائید متشکریم :

تعیین کیفیت سفارش

هدف "ممتاز میوه"  ارائه محصولات با کیفیت درجه یک است . اما مطمئناً در زندگی همه ی ما موارد بسیار زیادی وجود دارد که تهیه محصولات درجه یک (که قاعدتاً گران تر نیز هستند) ضرورتی ندارد، لذا این امکان را فراهم آورده ایم تا خود شما تعیین کنید "الآن چه کیفیتی را  نیاز دارید ؟"  

پس در تعیین کیفیت اقلام سفارشتان دقت بفرمائید .

 

تعیین زمان تحویل سفارش 

سفارشهای مشتریان در سه بازه ی زمانی ذیل به آنها تحویل داده میشوند:

- 10 صبح الی 12:30 ظهر

- 15 بعد از ظهر  الی 17 عصر

- 17 عصر الی 20 شب

و در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی فقط در بازه ی " 10 صبح الی 12:30 ظهر" سرویس دهی میشود.

زمان دریافت سفارش در هر بازه بین دو ساعت تعیین شده است و برای آن نمی توان زمان دقیقی تعیین کرد. این موضوع بدلیل وجود ترافیک و مشکلات حمل و نقل ، تعدد سفارشهای آن بازه و یا مشکلات تحویل است. لذا اگر بازه ای را می خواهید تعیین کنید از ساعت ابتدا بازه در محل دریافتی که تعیین کرده اید حضور داشته باشید.

 البته اگر برای دریافت سفارشتان عجله دارید میتوانید با انتخاب روش "ارسال سریع" آنرا تا کمتر از 90 دقیقه بعد دریافت کنید.

  روش ارسال سفارش 

سفارشات  در محدوده سرویس دهی و دربازه های زمانی که در بالا ذکر شد بصورت رایگان ارسال میگردد. اما اگر روش "ارسال سریع" را انتخاب کنید هزینه ای برای ارسال دریافت میشود.

همچنین درصورتیکه در محدوده ی سرویس دهی نیستید  ارسال شامل هزینه میشود که بسته به محل دریافت شما متفاوت است. 

 

 وزن محصولات 

شما در هنگام سفارش در سایت ، میزان مورد نیازتان را تعیین می فرمایید اما بدلیل ماهیت این دسته از محصولات، میزان وزن بسته ی تحویلی به شما مقدار بسیار جزیی (در حد چند ده گرم) کمتر یا بیشتر خواهد بود. این اختلاف در فاکتور تحویلی به شما و بر روی برچسب روی محصول ذکر شده است و احتساب مبلغ نیز براساس همان وزن صورت خواهد گرفت نه بیش تر از آن.

 کیفیت محصولات 

در "ممتاز میوه" سه رده کیفیت وجود  دارد: تره باری  /  خوب  / عالی

در کادر سفارش محصول توضیحاتی برای هر کیفیت ذکر شده است . همچنین برای اطمینان شما از کیفیت محصولی که سفارش میدهید تصویر واقعی محصول نیز برای مشاهده قرار داده شده است. 

اگر در هنگام دریافت سفارشتان متوجه شدید محصول تحویلی به شما با کیفیت سفارش شما متفاوت است موضوع را به همان پیک  اعلام نمایید. اگر اشتباه از "ممتاز میوه" باشد سفارش شما را در اسرع وقت برای شما تعویض مینماید.

 پرداخت مبلغ 

شما در زمان سفارش مجبور به پرداخت مبلغی نیستید. بلکه پس از دریافت سفارش و اطمینان از اینکه اجناس با کیفیتی که سفارش داده بودید مطابق است مبلغ را پرداخت نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :